PGK Barlinek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Praca - Specjalisty ds. kadr i płac.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Barlinku poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac.

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników: prowadzenie akt osobowych oraz przygotowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy
  • Prowadzenie ewidencji kadrowo-płacowej w programie i w wersji papierowej
  • Naliczanie list płac oraz dodatków i potrąceń z nimi związanych
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Kompleksowa obsługa miesięcznych i rocznych procesów płacowych
  • Monitorowanie i prowadzenie rozliczeń dotyczących PIT, ZUS, PPK oraz raportów GUS
  • Rozliczanie kosztów podróży służbowych
  • Pozyskiwanie i rozliczanie środków zewnętrznych na zatrudnienie pracowników
  • Wspomaganie działu księgowości w zadaniach przydzielonych przez kierownika

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w kadrach i płacach
  • Bardzo dobra znajomość ubezpieczeń społecznych i Płatnika oraz prawa pracy, przepisów dotyczących płac  i przepisów podatkowych
  • Znajomość MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość oprogramowania RAKS  oraz znajomość podstaw rachunkowości będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz dbałość o szczegóły
  • Wysoka komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Wsparcie rozwoju zawodowego: szkolenia zewnętrzne

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Gospodarki komunalnej Sp. z o.o. w Barlinku w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”