PGK Barlinek

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • auta
 • koparka
 • slide4
 • pogrzeb

Życzenia Wielkanocne

Ogłoszenie

Zarząd Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne i w trosce o zapewnienie ciągłości realizacji ważnych usług dla mieszkańców Gminy Barlinek od dnia 14.03.2020 r.

 1. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Szpitalnej 4 będzie nieczynny, a teren PGK zamknięty dla osób nieupoważnionych –  do odwołania.
 2. Odbiór odpadów komunalnych przez PGK z posesji zamieszkałych i niezamieszkałych będzie odbywał się bez zmian.
 3. Zamówienia na podstawienie i odbiór kontenerów oraz worków typu big-bag  na odpady oraz wywóz odpadów płynnych należy składać wyłącznie telefonicznie pod numerem  95 746 23 11 w. 26.
 4. Worki do segregacji będą pozostawiane po odbiorze na posesji jak dotychczas oraz udostępnione do odbioru na portierni przy ul. Szpitalnej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-13.00.
 5. Usługi pogrzebowe funkcjonować będą normalnie, jednakże prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem  502 151 805.
 6. Biuro cmentarza będzie niedostępne dla klientów do odwołania.  W sprawie opłat cmentarnych prosimy kontaktować się telefonicznie pod numerem 95 746 12 17.
 7. Kasa w siedzibie Spółki będzie nieczynna do odwołania. Płatności oraz przedpłaty za usługi należy realizować na rachunek Przedsiębiorstwa:

GBS Barlinek 64 8355 0009 0000 0329 2000 0003.

Ogłoszenie o pracę

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Barlinku poszukuje pracowników do usług pogrzebowych na umowę zlecenie. Mogą być osoby pracujący w systemie zmianowym lub innym, który pozwala na wygospodarowanie kilku godzin w ciągu dnia na dodatkowy zarobek.

Wymagania dotyczące Zleceniobiorcy:

-dyspozycyjność , uczciwość, odpowiedzialność za realizowane zadania, dokładność,

-sprawność fizyczna pozwalająca na realizację zadań wynikających z charakteru pracy,

Zakres zleconych prac:

- obsługa ceremonii pogrzebowych

- prace grabarsko-kamieniarskie

- transport ciał

- kopanie grobów

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 95 7462 311 wew. 23 lub osobiście w biurze cmentarza przy ul. Gorzowskiej 77 w Barlinku lub dziale kadr ul. Szpitalna 4 w Barlinku

Zapytanie ofertowe na sprzedaż samochodu specjalnego- pogrzebowego VW Transporter T4

Więcej…

Podziękowanie

Strona 1 z 3