PGK Barlinek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • auta
  • koparka
  • slide4
  • pogrzeb

Ogłoszenie Praca - ładowacz nieczystości stałych.

Email Drukuj PDF

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Barlinku poszukuje pracownika na stanowisko ładowacz nieczystości stałych.

Opis stanowiska:

Szukamy osoby na stanowisko ładowacz nieczystości stałych, która chce związać swoją karierę z firmą na dłużej oraz zależy jej na perspektywie stabilnego zatrudnienia.

Zakres obowiązków:

• Prace związane ze zbiórką odpadów komunalnych tj. ręczne lub mechaniczne usuwanie odpadów, przeciąganie i opróżnianie koszy z odpadami, zbiórka odpadów segregowanych, sprzątanie rampy przeładunkowej, opróżnianie koszy ulicznych.

Wymagania:

• Kultura osobista

• Dobra znajomość miasta i okolic

• Dobra wydolność fizyczna

• Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Umowę o pracę– jasno określone warunki pracy;

• Atrakcyjny system wynagrodzeń;

• Stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV.

Obowiązkowy wpis w składanym CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.