PGK Barlinek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Praca - poszukujemy kierowcy z kat.C.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Barlinku poszukuje pracownika na stanowisko kierowca z kategorią C.

Zakres obowiązków:

 obsługa samochodów specjalistycznych np. śmieciarka, piaskarka, zamiatarka;
 pomoc przy załadunku i rozładunku odpadów stałych.

Wymagania:
 Aktualne kwalifikacje dla kierowców kat.C i badanie psychologiczne;
 Aktualna karta kierowcy;
 Dobra znajomość miasta i okolic;
 Uczciwość, lojalność, pozytywne nastawienie do pracy;

Oferujemy:
 atrakcyjne godziny pracy;
 umowę o pracę;
 praca na pełen etat;

CV prosimy składać do działu kadr lub sekretariatu PGK Sp. z o.o. ul.Szpitalna 4 74-320 Barlinek

Prosimy o wpis na CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.