PGK Barlinek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Problem z odśnieżaniem na terenie Barlinka

 

W ostatnim czasie pojawiły się liczne zapytania i uwagi mieszkańców w związku z odśnieżaniem chodników i dróg wojewódzkich o numerach 151 i 156 w obrębie Barlinka.


PGK Sp. z o.o. w Barlinku informuje, że podmiotem odpowiedzialnym za zimowe utrzymanie ulic: ul. Pełczycka, ul. Niepodległości, ul. Gorzowska, ul. Szosa do Lipian, ul. 31-go Stycznia, ul Strzelecka, ul. 1-go Maja; odpowiedzialny jest Zarząd Dróg w Pyrzycach (tel. 91 570 38 39).

Za zimowe utrzymanie nawierzchni chodników przy ulicach: ul. Szosa do Lipian, ul. 31 Stycznia, ul. Strzelecka, ul. Gorzowska, ul. Pełczycka, ul. Niepodległości oraz w obrębie Ronda NSZZ Solidarność odpowiedzialna jest firma z Myśliborza, która wygrała przetarg na tę usługę - FWHU Wyszomirski (tel. 957474898, 692679360).

Informujemy również, że firma FWHU Wyszomirski odpowiedzialna jest również za opróżnianie koszy ulicznych na terenie miasta przy ulicach: ul. Strzelecka, ul. 31 Stycznia/ul. Szosa do Lipian, ul Pełczycka, ul. Niepodległości, ul. 1 Maja oraz ul. Gorzowska.